www.Diarunadiar.com
امروز ۱۳۹۴ جمعه ۶ آذر

ناگفته ها

گفتگو

مقالات

گزارش

آمار سایت

ارسال به دوستان  نسخه چاپی
شوخی با حزب - قسمت هفتم:
 فسادهای مالی در شوخی با حزب
خانه 450.000 دلاری نظیف قادری، نامه سیامک وکیلی، فساد فرهاد ارشدی و... در هفتمین قسمت شوخی با حزب!
 مدتی است که خوانندگان سایت از درج کمتر مطالبی با عنوان شوخی با حزب گلایه دارند! این بار با نوید به این دسته از خوانندگان محترم و خوش ذوق سایت در خدمت شما هستیم با هفتمین قسمت از بخش جذاب شوخی با حزب! کاری که مخلوق مطالب ارسالی خود شما و خوانندگان محترم و خوش ذوق است!

 

       شنیدیم که : به دنبال درگيري كه برخي از سران طيف رفورم از جمله: سيامك وكيلي با رحمان اسكولي (مسئول ناوند يك) كه در يك جلسه داخلي گروه اتفاق افتاده سيامك وكيلي شكايتي عليه رحمان تهيه و به دفتر سياسي ارسال كرده تا كنون جواب قانع كننده اي به آنان داده نشده است!

·         جواب دیار و نادیار: ای بابا این سیامک وکیلی درس عبرت نمی گیرد! آن دفعه که شکایتی از سلیمانیه برای دفتر سیاسی ارسال کرد نتیجه اش چه شد؟ برکناری وی! این بار باید منتظر باشیم چه بلایی سر او بیاید! به سیامک توصیه می کنیم دیگر نامه نگاری نکند! چرا که هر بار نامه نگاری نموده، مورد لطف دفتر سیاسی و دبیرکل قرار گرفته است!

·         با خبر شدیم :  سيامك قصد دارد به همراه خانواده از کارهای حزبی کناره گیری و به اروپا مسافرت نماید، مشکل اقامت وی هم حل شده است، اما به دلیل مشکلات مالی هنوز این کار صورت نپذیرفته است!

·         پیشنهاد دیار و نادیار: اول یه سر به خالد ونوشه بزن اگر اون بهت پول نداد، ما به عنوان دیار و نادیار و یک انجمن خیریه حاضرین مخارج شما را تأمین کنیم!

·         کلاغه خبر آورده که : رامبد لطف پوری کلی پول از این رفیق و اون رفیق قرض کرده و یه ماشین لوکس خوشکل خریده !

·         پاسخ دیار و نادیار: دوستای رامبد مواظب باشند! از وقتی ماشین خریده کمتر به شما و حزب سر می زنه و مشغله اش زیاد شده ! به هرحال اگر پشت سرتان را دیدید! رامبد پولتان را پس می دهد!

·          کریم سقزی به حزب راپورت داده که  : مادح احمدي تا كنون حاضر نشده به مقر كويه بر گردد و بعضا براي ساختن برنامه تلويزيوني به كويه عزيمت مي كند.

·         پاسخ دیار و نادیار: دوست عزیز شما ناراحت نباش! اصلاً هرکسی در حدک به سلیمانیه آمده دیگر برنگشته است! مگر سیامک را ندیدی! خود تو مراقب خودت باش تا ببینی فردا هستی یا نه؟!

·         یکی از مقامات حکومت اقلیم کردستان : یک جریان دزدی بی سابقه در حدکا اتفاق افتاده که فعلاً توافق کردیم پیگیری نشود ولی اگر وضع به همین منوال پیش برود و اوضاع کادرها و پیشمرگه ها بهبود نیابد مجبوریم آن را پیگیری و متخلفین به دستگیر و محاکمه شده و مسأله روشن شود!

·         جواب دیار و نادیار:

ای بابا زحمت نکشید! این دزدی بزرگ بالاخره روزی فاش می شود!

یعنی می خواهید بگویید حتی بزرگتر از دزدی قبلی سليم حياد، قارگلي، محمد توپچي، محمد نظيف قادري و ملا احمد رحيمي و... بود؟

یعنی حتی از دزدی و اختلاسی که در اروپا جرياني رخ داد و از آن موضوع تنها حسن زاده و هجري و جعفر حامدي و دیار و نادیار با خبر بودند اما بعد از مدتي به شكل نامعلوم در حزب انتشار يافت! و بعدش پليس اروپا دارائيهاي حزب در اروپا را مسدود كرد (چون چند نفر دنبال قاچاق مواد مخدر بودند و به حساب حزب پول هاي زيادي واريز كرده بودند) هم بزرگتر بوده است؟


 (هجری : ای بی عرضه ها! کی خبر این دزدی ها رو فاش کرده است؟!)

 

·         یک شبکه تلویزیونی کردی در یک تگ تبلیغاتی تصویر ویلای محمد نظیف قادری در شاري خرونه كان ( شهر خوابها) را نشون داده که  به قیمت 450.000 $ خریداری شده است!

·         پاسخ دیار و نادیار : به شما چه ربطی دارد! دوست داشته است! 450.000 دلار که پولی نیست! حدوداً معادل حقوق ماهیانه 30.000 نفر پیشمرگه است! اگر حدوداً ماهیانه 17.000 دینار دریافت کنند!!!                     نظیف قادری (دبیرکل آینده حزب): کی گفته 450.000 $؟

کمتر 449.000$ بیشتر نشده؟!!        ·         شنیدیم مصطفی هجری دو سهم به ارزش 150.000$ و 200.000$ از یک پروژه مسکونی در اطراف اربیل را خریداری نموده است!

·         پاسخ دیار و نادیار: بازهم ربطی به ما ندارد! ولی فکر کنیم کمتر از ویلای محمد نظیف قادری بوده است! اما ناراحت نباشد در جای دیگر هجری جبران کرده و سهام تمامی پالایشگاه اربیل را به نام خود کرده است!!! بیچاره پیشمرگه ها! بعضی هاشون از شنیدن این خبرها شاخ درمی آورند!

(هجری: همش دروغه! همش دروغه ! ای دروغ گو ها ! کی گفته من پالایشگاه دارم؟ کی گفته ویلا و خونه دارم؟)


·          شنیدیم که  فرهاد ارشدی مسئول تلویزیون تیشک با لیلا ع همسر ب س ارتباط غیر اخلاقی داره!

·         پاسخ دیار و نادیار : ای بابا ! مگر قرار نشد مسائل اخلاقی را دیگر نفرستید؟!

 

(کاوه بهرامی : ای بابا ! مثل اینکه من خیلی از آقایون جا موندم! انگار وقتی من مشغول فساد اخلاقی ام، اونها مشغول فساد مالی اند!)

تاريخ: ۱۳۹۰/۱۱/۲۰ تعداد بازدید: 3085

نظر کاربران
شما کی باشین که در مورد بزرگان ملت کرد می نویسید یا شوخی می کنید . عارتون نیست . خجالت نمی کشید ؟ والا باید بمیرید ....
نوشته شده توسط زهر مار در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۲۶

چرا در مورد اینکه "کریم سقزی" با زن (بدیعه) ایوب عارفی رابطه ای نامشروع دارد هیچی نمیگوید. این زن در مقر سلیمانه آشپز است
نوشته شده توسط در تاریخ ۱۳۹۰/۱۱/۲۲

سلام این عکس کاوه بهرامی خیلی قشنگه کلی با دوستان در اینجا خندیدیم دستتان درد نکند! عکس زن ها را هم بگذارید! آواره! آواره و... عکس بزرگش را برایتان ارسال کردم
نوشته شده توسط فرخ- سوئد در تاریخ ۱۳۹۰/۱۱/۲۱

سلام این شوخی با حزب را زیاد کنید! در مورد اروپا هم مشکل زیاد است چرا نمی نویسید؟ 2 بار برایتان ارسال کردم!!!
نوشته شده توسط سعدی در تاریخ ۱۳۹۰/۱۱/۲۱

با با این سیامک وکیلی و رامبد و.. دیوانه اند! از افراد دیگری بنویسید! مثل مولودی* خالد عزیزی و...
نوشته شده توسط حسن آشپر در تاریخ ۱۳۹۰/۱۱/۲۱

چرا در مورد سهام های کاوه بهرامی در دوبی چیزی ننوشتید! چرا در مورد خانه شاهو در فرانسه ننوشتید چرا؟
نوشته شده توسط هیمن در تاریخ ۱۳۹۰/۱۱/۲۰

دستتان درد نکند! این عکس کاوه بهرامی خیلی قشنگ است!! اما چهره واقعی او بی رحم تر از این حرفهاست! این چهره کاریکاتوری او است! به کاریکاتوریستتان بگویید! چهره جنایتکارانه او را ترسیم نماید
نوشته شده توسط در تاریخ ۱۳۹۰/۱۱/۲۰

چرا در مورد ج..شی های حسین مدنی چیزی ننوشتید! چرا در مورد ملاعبدولا حیاکی نمی نویسید! همه در دوره ای از این ج...ی های داشته اند!
نوشته شده توسط در تاریخ ۱۳۹۰/۱۱/۲۰
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما: